אחות מוסמכת פרטית

אחד המשפטים הנוגעים ללב שכל אחד מאיתנו אומר לעצמו או חושב עליו ביחס להוריו הוא "אל תשליכני לעת זיקנה" במילים אחרות, אנחנו שואלים לא פעם האם אנחנו באמת עושים כל מה שנדרש בשביל שההורים שלנו יזדקנו בכבוד ולא יחיו בודדים ובצער.

נקודה רגישה זו מגיעה בעיקר כאשר אנחנו צריכים לספק להורים שלנו עזרה סיעודית. לצערנו הרב, לצד העלייה בתוחלת החיים, אנחנו חווים תהליך נגדי לפיו איכות החיים אצל קשישים יורדת, זה אך טבעי שעם הזמן הגוף לא יכול לבצע פעולות שונות, הראש כבר לא מתנהג כרגיל והם זקוקים לעזרה בדברים בסיסיים.

עבורם זו מכה קשה, בוודאי כשמדובר באנשים שבעבר היו פעילים מאוד, עבדו, טיילו, עשו ספורט, למדו ועשו עוד מגוון פעילויות., למצוא את עצמם פתאום במצב בו הם נעזרים באחות מוסמכת פרטית בשביל לבצע פעולות פשוטות, בנאליות, זה לא פשוט, זה לא קל. גם עבורנו זה מכה לא קטנה, ההורים שפעם תלינו בהם הכל והם שימשו עבורנו כמשענת ובסיס, מתגלים לנו פתאום כבני אנוש לכל דבר ולצערנו לא בשעתם המשמחת, היפה.

רבים מאיתנו מרגישים אי נוחות כשאנחנו מבקשים לשכור עזרה סיעודית, עבורנו עצם זה שאנחנו מכניסים אחות מוסמכת פרטית הביתה ומעבירים לה את שרביט הטיפול בהורים שלנו, מבליטה אצלנו את התחושה שאנחנו לא ילדים טובים, אנחנו לא נוהגים בצורה נכונה. אך זה לא נכון, להיפך. ברור לכל שאנחנו דואגים להורים שלנו ואנחנו רוצים בטובתם. לצערנו הרב לא תמיד אנחנו יכולים לספק להם את הטיפול הטוב ביותר בעצמנו, כלומר אנחנו לא יכולים לטפל בהם, גם בגלל שאנחנו לא אנשי מקצוע וגם בגלל שאין לנו את הזמן הזה, בסופו של דבר אנחנו צריכים לטפל בילדים שלנו, בבית, לתחזק קריירה ועוד. לכן הדרך הטובה ביותר מבחינתנו לעזור להורים היא באמצעות גיוס עזרה סיעודית. זו צריכה להיות עזרה מקצועית, אשר תהיה בהשגחה מלאה שלנו. העזרה צריכה להיות כל הזמן, כך שבכל עניין ובכל דבר, תמיד יהיה מישהו לצידם אשר יוכל לטפל בהם באופן מלא.

אם אתם מחפשים מטפלת לקשיש או קשישה, אחות מוסמכת פרטית שתטפל בהורים שלכם במסירות אין קץ, זה הזמן לפנות אלינו ליקיר סיעוד. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ועניין. אנחנו נדאג שההורים שלכם יקבלו את הטיפול ביותר, יום ולילה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מטפלת פרטית לקשישים

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.