אחות סיעודית פרטית

לא מעט אנשים נאלצים להיעזר בשירותיה של אחות סיעודית פרטית במהלך היום יום, זאת לאחר שהם הגיעו לגיל הזהב וחלק מהתפקודים שלהם נפגעו. על כן הם נאלצים להסתמך על שירותיהם של מטפלים לקשישים אשר מגיעים אליהם הביתה בשביל לעזור להם.

בין התפקודים שיכולים להיפגע וכתוצאה מכך יש צורך להיעזר בשירותיהן של אחיות סיעודיות, מדובר על יכולת בישול, אכילה, הלבשה, שליטה על סוגרים, ניוד, ניקיון, ארגון הבית ועוד. יש מי שסבור שבמקרים כאלה, עדיף למטופל להיות בסביבה שמתאימה לו, קרי בית אבות סיעודי או מחלקה סיעודית בבית חולים ולא בהכרח בבית שלו עם אחות סיעודית פרטית. אך האמת היא שזו טעות לחשוב לכך.

מן הסתם, מרביתנו מרגישים הרבה יותר נוח והרבה יותר בטוחים כשאנחנו נמצאים בבית שלנו, זו הסביבה הטבעית שלנו, אנחנו יכולים להרגיש יותר שלווים כשאנחנו נמצאים במקום שמוכר לנו, מה עוד שבמקום זה אנחנו יכולים להמשיך בשגרת חיינו כמה שניתן. קשישים רבים, כולל כאלה שמוגדרים סיעודיים, יכולים עדיין לבצע סדר פעולות מסוים, ולקיים אורך חיים שכולל פעילויות שונות. אומנם במשך הזמן זה הופך להיות קשה יותר והם אכן תלויים לא מעט באחיות סיעודיות שיטפלו בהן, וכן בבני המשפחה, אך הרבה יותר בריא להם לשהות בביתם.

יש לקחת בחשבון, שלא רק עבורם זה יותר נכון אלא גם עבור בני המשפחה שמטפלים בהם. סביר להניח שהשליטה שלהם על הטיפול תהיה גבוהה יותר, כשהם יוכלו לטפל בהם בבית ולא כשהם יהיו מטופלים בבית אבות או בית חולים. היכולת שלהם לשפר את חייהם ולו במעט, תהיה רבה יותר כשהטיפול יתבצע בבית.

כאן צריך להתייחס לנקודה נוספת, עבור מטופלים סיעודיים רבים, כשהם מועברים לבית אבות או בית חולים, אז מתחילה ההתדרדרות האמיתית במצבם. האווירה במקומות האלה לא נעימה, לרוב, מגיעים לשם מטופלים במצב קשה מה שיכול לגרום לתחושת דיכאון גם בקרב מי שמוגדר במצב קל יחסית. בעוד שהחיים בבית, גם אם לעיתים, אין בהם את כל מה שנדרש לשם טיפול מלא, הרי שהם הרבה יותר מגוונים, הרבה יותר שמחים ונעימים.

חברת יקיר סיעוד מספקת לכם את כל המידע הנדרש על טיפול לקשישים בבית ובפרט שירות אחיות סיעודיות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל את כל המידע שאתם צריכים וכן להגיע אלינו לפגישה על מנת שנוכל להתאים לקרוביכם, אחות סיעודית שיכולה לעזור להם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

אחות פרטית לסיעוד

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.