אחות פרטית בבית חולים

בשנים האחרונות אנחנו עדים להתפתחות רבה בכל מה שקשור לעולם הטיפולים הפרטי, עד כדי כך שלא פעם מדובר בהתנגשות עם השירות אשר ניתן באופן ציבורי בבתי חולים ומרכזים רפואיים. דוגמא טובה לכך הוא שירות אחות פרטית לבית חולים.

הרעיון הוא מאוד פשוט, מטופל אשר עובר ניתוח ובני המשפחה לא יכולים לשהות איתו כל הזמן ליד המיטה, או במקרה שאין בני משפחה שיכולים לעזור לו, אז הוא יכול לשכור שירות אחות לאחר ניתוח. מדובר על אחות פרטית שמגיעה לבית חולים ונמצאת איתו בזמן שאחרי הניתוח. היא מטפלת בו, ומשגיחה שיקבל את הטיפול ביותר על ידי צוות בית החולים. כמובן שהדבר מחייב את אישור המחלקה, דבר שהיום ניתן יותר בקלות מאשר בעבר. כמו כן, האחות צריכה לקחת בחשבון שעבודתה יכולה להתבצע רק אם היא לא תפריע לצוות האחיות והרופאים במקום וכן למטופלים אחרים.

חשוב לומר, שירות אחות לאחר ניתוח, אינו מוגבל רק לבית חולים. השירות ניתן גם בבית, עבור מטופלים שלא יוכלו לטפל בעצמם, מאחר ויצטרכו להתאושש מהניתוח או על ידי כאלה שאין להם בני משפחה שיכולים לעזור להם. השירות ניתן במשך תקופה מסוימת, על פי דרישת המטופל, כמובן בהמלצת האחות, שכן אם הוא לא יידרש עוד לטיפול ועזרה, אז היא תוכל לסיים את עבודתה.

חשוב מאוד, לפני שמזמינים שירות אחות לאחר ניתוח, לוודא לא רק את המקצועיות והאמינות של המקום ממנו מזמינים את האחות, אלא גם את המקצועיות והניסיון שלה וכן שקיימת כימיה אישית בין המטופל לאחות. אחרת משך התקופה שהיא תשגיח ותטפל בו, עלולה להיות מאוד ארוכה ולא נעימה, וכן הטיפול עלול להיות לא פשוט. שניהם צריכים להרגיש בנוח, והמטופל צריך לדעת שהוא יכול לסמוך על האחות בכל עניין ועניין בתקופה רגישה זו.

לפני סיום חשוב עוד לומר, שרות אחות פרטית בבית חולים, ניתן בכל רחבי הארץ, במחלקות שונות של בתי חולים, על פי הסכמת מנהל המחלקה ונהלי המקום.

אם אתם רוצים לדעת עוד פרטים על שירות זה וכן על שירות אחות לאחר ניתוח לבית, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. יקיר סיעוד שמחים לעמוד לרשותכם ברגעים הקשים שלכם, לעזור לכם לקבל טיפול ומענה מהיר ויסודי על ידי צוות האחיות שלנו. ניתן לפנות אלינו בכל עת בטלפון או במייל.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.