אחות פרטית לזריקות

כשאנחנו מדברים על שירות אחיות לבית, מרבית האנשים חושבים על שירות אחיות למטופלים סיעודיים, קשישים. אך האמת היא, שלצד שירות זה, שנחשב ללא ספק שירות נפוץ מאוד ולכן הוא גם המוכר ביותר, קיימים שירותים אחרים של אחיות פרטיות למקרים אחרים.

מי שלא מכיר את עולם האחיות יופתע אולי לגלות, שקיימים מספר מסלולים בתחום. מסלול אחד הוא של אחיות אשר עובדות בבתי חולים ומוסדות בריאות ונפש אחרים, וקיים מסלול אחר פרטי, אשר מכיל גם אחיות סיעודיות לקשישים אך גם מאפיינים אחרים, למשל אחות פרטית לזריקות, אחות פרטית לאחר ניתוח ועוד. מסלול זה פונה לא רק לקהל של מבוגרים אלא גם לקהל של צעירים וכן לקבל של אנשים אשר מוגבלים בתנועה שלהם מסיבות שונות.

אחות פרטית לאחר ניתוח הוא שירות מאוד נפוץ, אשר חברות ביטוח רבות מציעות אותו כחלק מהסדרי הביטוח שלהן. מדובר בשירות שמאפשר לנו להזמין אחות שתעזור לנו בעניינים שונים במידה ועברנו ניתוח ואנחנו מרותקים למיטה בבית. למשל, אם אנחנו גרים לבד או עם בן או בת זוג שמתקשים, מסיבות שונות, לעזור לנו, אז אותה אחות תהיה אחראית על הטיפול בנו, בין היתר החלפת תחבושות, מתן זריקות, מקלחת, אכילה ועוד. וכן במקרים מסוימים היא תהיה אחראית גם על מאפיינים שונים במשק הבית, למשל, כביסה, בישול, ניקיון ועוד. זה תלוי כמובן במאפיינים של העסקתה.

חשוב להדגיש שלא פעם מדובר על אחות שגם מעניקה השגחה פרטית בבית חולים, כלומר היא מלווה אותנו בתהליך הרפואי ודואגת שאנחנו נקבל את הטיפול ביותר. יש לציין, עם זאת, שבמרבית המקומות לא מוכנים שהאחות תיטול חלק בטיפול אלא רק כמשגיחה מהצד.

אחות פרטית לזריקות, היא אחות שמגיעה אלינו הביתה, במקרה ואנחנו צריכים להזריק. מדובר על זריקות סכרת או זריקות אחרות. בדרך כלל מדובר על מקרים בהם אין מי שיזריק לנו ואין לנו את הידע והיכולת להזריק לעצמנו. כך אחות מקצועית עושה את זה בצורה נכונה בלי לסכן אותנו.

לסיום, אם אתם מחפשים אחות פרטית לאחר ניתוח או אחות פרטית לזריקות, זה הזמן לפנות אלינו אל יקיר סיעוד. אנחנו נשמח לספק לכם מידע בנושא וכן להציע לכם מגוון שירותים של אחיות מתאימות לצרכים אלו. כל האחיות שעובדות איתנו הן מנוסות ואחראיות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל מידע נוסף בנושא.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

אחות מוסמכת פרטית

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.