טיפול בקשיש

לא מעט משפחות אשר יש להם הורים, סבים וסבתות או דודים מבוגרים אשר נדרשים לשירותי סיעוד, תוהים בינם לבין עצמם, כיצד לנהוג איתם. מצד אחד, אומר הרי המשפט הידוע "אל תשליכני לעת זיקנה" צריך לכבד ולתמוך באנשים מבוגרים ומצד שני, ישנם דברים שאנשים צעירים לא יכולים לעשות. הם בעלי משפחה בעצמם, אנשים שיש להם מחויבויות משפחתיות, מקצועיות אחרות. מה עוד שהם עצמם לא אנשי מקצוע. זו הסיבה שהם ישתמשו בשירותי סיעוד מקצועיים.

הרעיון של שירותי סיעוד הוא מאוד פשוט, מדובר על גורמים מקצועיים בטיפול בקשיש, אחים ואחיות עם ידע וניסיון בתחום. הם עוזרים לקשישים בכל פעולה שנדרשת לצורך קיום אורח חיים סביר. מי שנזקק לשירותי סיעוד, הוא מי שביטוח לאומי או חברת הביטוח שלו קבעו שהוא במצב כזה, יש לומר שלא מדובר רק בקשישים (למרות שהם הרוב הגדול) אלא גם אנשים חולים וכאלה שעברו תאונות שונות.

יש לציין, שירותי סיעוד ניתנים גם ביום וגם בלילה, לשם כך אפשר לשכור את שירותיה של אחות פרטית ללילה. ישנן שתי וארסיות בעניין זה,  וורסיה אחת היא הזמנת אחות פרטית ללילה במקרה והמשפחה לא יכולה לשהות בשעות אלו בבית המטופל, וורסיה אחרת היא של אחות פרטית ללילה אשר מתגוררת בבית המטופל ועוזרת לו במשך כל שעות היממה.

הטיפול הלילי הוא חשוב, שכן לא רק שהמטופל זקוק לעזרה ביום יום אלא שהוא צריך להיות תחת השגחה וזו חייבת להיות השגחה מקצועית. צריך לזכור, שהמשפחות עצמן לא יכולות להיות תמיד עם המטופל בבית, כל הזמן. לכן הן משתמשות בשירותי סיעוד מקצועיים, בין היתר כאלה שכוללים אחות פרטית ללילה. האחות משגיחה על המטופל, אם קורה משהו היא מטפלת בו או קוראת לאמבולנס, היא מחליפה לו בגדים מצעים במידת הצורך, מכינה לו אוכל ושתייה, נותנת לו תרופות ועוד. כל דבר שהוא צריך. במובנים רבים הטיפול הלילי הוא הרבה יותר רפואי מאשר הטיפול היומי שקשור לפעולות בסיסיות שהמטופל כבר לא יכול לבצע בגילו ובמצבו הרפואי.

לסיום, אם אתם מחפשים חברה שתספק לכם שירותי סיעוד מקצועיים, אתם מוזמנים לפנות אלינו, יקיר סיעוד. אצלנו תוכלו למצוא אחיות שמתמחות בטיפול בקשיש, כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. תוך זמן קצר מאוד תוכלו לקבל הצעת מחיר לשרותי סיעוד וכן את המפרט המלא של הטיפולים והפעולות אשר אנחנו מעניקים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מטפל סיעודי לקשיש

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.