מטפלת סיעודית עם לינה

לא מעט אנשים מבוגרים אשר נדרשים להשתמש בשירותיהם של שירות אחיות סיעוד, לא מסתפקים בשירות אשר פעיל בשעות היום אלא מזמינים שירות אחות ללילה. במסגרת שירות זה נשארת האחות ללון בבית המטופל והיא מטפלת בו לא רק בשעות היום אלא גם בשעות הלילה.

שירות מטפלת סיעודית עם לינה, אשר מעוסקת בחברת סיעוד, הוא שירות שנהוג להזמין עבור מטופלים סיעודיים במצב קשה מהרגיל אשר נדרשים לקבל טיפול ועזרה גם בשעות הלילה. השירות כולל השגחה, מתן תרופות בלילה, במידה ויש צורך אז להחליף בגדים, עזרה ללכת לשירותים ועוד מגוון דברים שהמטופל זקוק להם בלילה.

חשוב לציין שתי נקודות לגבי שירות אחיות סיעוד בשעות הלילה. ראשית, השירות יכול להתחלק בין מספר אחיות, כך שתהיה אחות יום ואחות לילה. כך האחיות יכולות לתפקד בצורה מלאה ונכונה במשך כל הזמן שהן מטופלות במטופלים. שנית, בחלק מהמקרים, תלוי לגופו של עניין, האחות נשארת ללון אצל המטופל ולמעשה יש לה חדר מיוחד בביתו. במקרים אחרים, מאחר ומדובר באחיות שמתחלפות אחת בשנייה, הרי שאין צורך בכך. מרבית המשפחות מעדיפות להכין חדר מיוחד לאחות על מנת שהיא תוכל להרגיש בנוח וכן ללון במקרה הצורך במהלך הלילה. במידת הצורך יש למטופל כפתור או פעמון שמאפשר לו להעיר אותה.

מטפלת סיעודית עם לינה דורשת גם מעת יותר עלויות מאשר מטפלת סיעודית רגילה והתנאים שלה שונים מאשר מטפלת שעובדת אך ורק בשעות היום. עם זאת במידה ומדובר במטופל שנזקק לכך, הרי שביטוח לאומי או חברת הביטוח משתתפים בעלויות העסקתה.

שירות אחות ללילה הוא חשוב, גם במקרה ויש מי שיכול לטפל במטופל מטעם המשפחה, הן בגלל שמדובר באחות מקצועית שיכולה לבצע מגוון פעולות שאדם שאיננו איש מקצוע לא יכול לבצע, וכן בשביל שאותו גורם קרוב יכול להתפנות לעשות דברים אחרים, ולא יצטרך להיות ער כל הלילה. עם זאת יש לציין, שמעת לעת הוא יצטרך להישאר ולטפל במטופל, עם זה בסופי שבוע, חגים ובימים אחרים. לכן יש לפנות לחברת סיעוד מקצועית.

אם אתם רוצים לדעת עוד על שירות אחיות סיעוד, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. חברת יקיר סיעוד מתמחה באספקת שירות סיעוד למטופלים, כולל שירות אחות ללילה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ובכל נושא. הצוות שלנו יסייע לכם מהרגע הראשון ואתם תוכלו להעניק לקרוביכם את שירות הסיעוד הטוב ביותר.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

אחות סיעודית פרטית

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.