מטפלת פרטית לקשישים

רבים מאיתנו נאלצים לשכור במהלך חיינו אחות מטפלת סיעודית להורים שלנו. זה קורה כשההורים שלנו אינם יכולים לבצע פעולות פשוטות במהלך היום יום, פעולות שנחשבות סדירות וחיוניות לשגרה היומית. מדובר על סט פעולות כגון, אכילה, שליטה על סוגריים, ניקיון, בישול, ניידות ועוד. במקרים אלו אין ברירה אלא לשכור שירותי עזרה לקשיש.

שירותים אלו ניתנים על ידי מטפלת פרטית לקשישים או על ידי אחות מטפלת סיעודית מוסמכת. בשני המקרים מדובר על שירות שניתן לשכור דרך חברות פרטיות, דוגמא יקיר סיעוד ואחרות, עם זה באמצעות מימון של חברת ביטוח דרכה יש לו ביטוח סיעודי או בדרכי מימון אחרים.

עולה השאלה, כיצד בוחרים מטפלת פרטית לקשישים, בכל הקשור לקשר בינה לבין המטופל. כלומר על אילו נקודות חשוב להתמקד על מנת לשכור אחות או מטפלת שמעניקה עזרה לקשיש ותהיה מסוגלת לספק עזרה כזו גם להורים שלנו.

מלבד העובדה שהיא צריכה להיות אשת מקצוע עם ניסיון רב, הרי כמובן שנדרשים ממנה תכונות נוספות שיאפשר ליצור קשר טוב ואיכותי בין המטפלת למטופל. לשם כך עלינו להתייחס לנקודות הבאות.

ראשית, עלינו לשבת עמה לשיחה ולבחון את רמת הכימיה שיש בינינו לבינה. צריך לזכור, אומנם היא תטפל בהורים שלנו, אך ההשגחה על הטיפול והקשר היומיומי אודותיו, תיעשה דרכנו. לכן חשוב לבחון עד כמה אנחנו מרגישים שיש בינינו כימיה.

שנית, מידת האמון שאנחנו יכולים להרגיש כלפיה. כאן חשוב להבהיר, מידת האמון כלפי מטפלת פרטית לקשישים, הוא משהו שלא נוצר בשיחה אחת כמובן, לכן חשוב שאנחנו נהיה כל הזמן דרוכים ונשגיח. זה אפשרי באמצעות ביקורים תכופים כולל כאלה ללא הודעה מראש, זה אפשרי באמצעות מצלמות מעקב, וכמובן שאנחנו נדרוש ממנה המלצות מבני משפחה של מטופלים אחרים.

שלוש, עלינו לבחון מה תוכנית הטיפול שלה, במידה וניתן לקיים אותה. חשוב שזו תהיה אחות אשר טיפלה במטופלים במצב דומה לזה של ההורים שלנו. כלומר לא בהורים במצב קל יותר, וגם לא בהורים במצב קשה יותר. מאחר ומדובר על טיפולים שונים לגמרי.

אם אתם רוצים לדעת עוד על מטפלת סיעודית לקשישים, זה הזמן ליצור איתנו קשר. הצוות של יקיר סיעוד, ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ועניין. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל מידע אודות טיפול סיעודי, כיצד בוחרים אחות מטפלת סיעודית וכן תוכלו לקבל אצלנו המלצות נרחבות אודות מטפלות ואחיות שעובדות איתנו.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

שירותי אח סיעוד

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.