מטפל 24 שעות

קשישים רבים בישראל נדרשים לקבל עזרה סיעודית ואחרת במשך 24 שעות ביממה. עזרה זו נדרשת להם, הן בגלל שאין ביכולתם לעשות את הדברים בעצמם כנדרש, והן בגלל שאין מי שיוכל לעזור להם, בכלל או בחלק גדול של משך הזמן.

לשם כך הם משתמשים בשירותי עזרה לקשישים בבית. שירות זה ניתן על ידי אחים ואחיות סיעודיות אשר מגיעים אליהם הביתה, ונמצאים איתם מהבוקר עד הערב ובמקרים מסוימים אף לנים בביתם ובכך הם מקפידים להשגיח עליהם גם בלילה.

שירות מטפל 24 שעות, הוא שירות שניתן לקשישים אשר לא יכולים לבצע פעולות בסיסיות לקיום יומיומי. למשל, מדובר על פעולות כגון, קימה, השכבה, בישול, ניקיון, הלבשה, רחצה, ניידות, תקשורת, נטילת תרופות, ניידות ועוד. חשוב להסביר, לא בהכרח מדובר על מקרים רפואיים, כלומר לא בהכרח מדובר על קשישים שזקוקים לעזרה רפואית, למרות שגם בכך אחות פרטית לבית יכולה לעזור, אלא פעמים רבות מדובר על שירות מטפל 24 שעות שעוזר ביכולת לבצע פעולות יומיומיות על מנת שאותם קשישים יוכלו להתנהל באופן רגיל ביום יום.

נקודה חשובה שצריך לציין היא, עזרה לקשישים בבית היא לא דבר פשוט. אנחנו יודעים על בני נוער שמתגייסים לשם כך במסגרת תנועות נוער או בתי ספר, הדבר לא דומה למה ששירותי אחות פרטית לבית עושה במסגרת עבודתה. לא רק במובן הזה שהיא מקצועית ויודעת כיצד לטפל בקשיש במצבים שונים, מעבר לכך, היא יודעת כיצד לטפל בו גם מבחינה רגשית, גם מבחינה מנטאלית וכן מבחינה רפואית, מן הסתם. כלומר, זה הרבה מעבר לעניין של להיות עם המטופל בשביל שלא יהיה לבד, זה טיפול מתמשך, 24 שעות, במצבים לא פשוטים, תוך התמודדות לא סיטואציות שונות, בידיעה ברורה שמצבו לא ישתפר (בוודאי אם מדובר בחולה סיעודי), ועל כן אי אפשר לצפות שדברים ישתנו.

כמובן שהתמודדות של אחות פרטית לבית היא לא רק עם המטופל אלא גם עם בני המשפחה שלו, אשר צריכים את העזרה שלה מחד, ומאידך יש להן ציפיות משלהן לתפקידה ועבודתה מולו.

אם אתם מחפשים שירות מטפל 24 שעות, זה הזמן לפנות אלינו, יקיר סיעוד. החברה המובילה בישראל בתחום של עזרה לקשישים בבית. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא וכן את כל המידע הנדרש לכם בתחום. ניתן לפנות במייל או בטלפון.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.