שירותי אחיות

בשנים האחרונות יותר ויותר מטופלים ובני משפחתם, שוכרים שירות השגחה פרטית בבית חולים. מדובר על שירות אחיות פרטי אשר מטרתו לאפשר למטופלים ליהנות מאפשרות לקבל שירות טיפול והשגחה של אחיות באופן בלעדי, גם במסגרת אשפוז בבית חולים.

לפני שנסביר מתי וכיצד מקבלים שירותי אחיות בבית חולים באופן בלעדי, נציין, שבמהלך השנים יותר ויותר בתי חולים, מרשים להפעיל שירות כזה בשטחם, במחלקות רבות. מנהלי בית החולים מכירים בעובדה שכוח האדם באותן מחלקות הוא לא גבוה, והרבה פעמים משפחות ירגישו הרבה יותר נוח אם הן יוכלו לשכור שירות אחיות פרטי חיצוני שיפקח וישגיח על יקיריהן בזמן שהם לא נמצאים לידו, מה עוד שזה גם יכול לעזור לאחיות של המחלקה, במידה מסוימת יורד מהן נטל.

שירותי אחיות פרטי, הם שירותים ייחודים במסגרת מטופלים אשר שוכבים בבית חולים, במיוחד אחרי ניתוח או בעקבות טיפול ארוך וקשה, נהנים מהשגחה פרטית מטעם אותו שירותי אחיות, אשר מגיעות אל בית החולים מחברות חיצוניות. הן אחראיות רק על המטופל אשר הוא או המשפחה שכרו אותן. חשוב לומר, הטיפול שלהן לא בא במקום טיפול של אחיות במקום ולא נועד להחליף אותו, הן מעניקות השגחה פרטית בבית חולים, לוודא שהמטופל מקבל את הטיפול הנדרש, שהרופאים רואים ומטפלים בו, שלא חסר לו שום דבר, הן עוזרות לו אחרי ניתוח או אחרי טיפול. כמו כן הן מדווחות למשפחה על כל הטיפולים שהוא עובר במשך היום. במידה והן חושבות שהטיפול לא מספיק טוב, הן יכולות לעדכן בכך את בני המשפחה והם יחליטו כיצד לנהוג.

בתי חולים מוכנים להכניס שירות אחיות פרטי לשטחם, מאחר והם מבינים שיש משפחות שלא יכולות להישאר ליד יקיריהן כל היום, אז הם מעוניינים שאחיות במסגרת שירות השגחה פרטית בבית חולים, יפקחו וישגיחו עליהם. בוודאי אם מדובר באדם מבוגר שנדרש לטיפול ותשומת לב. בחלק מהמקרים אגב, שירות ההשגחה ממשיך גם אחרי שהמטופל עוזב את בית החולים לטובת החלמה בבית.

אם אתם מחפשים שירותי אחיות באופן פרטי בבית חולים, זה הזמן לפנות אלינו, יקיר סיעוד, מאפשרת לכם לקבל שירות השגחה פרטית בבית חולים ובבית. ניתן ליצור איתנו קשר והאחיות אשר עובדות אצלנו ישמחו להשגיח על יקיריכם בכל עת ובכל שעה. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף על השירות.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.