שירות אחיות ללילה

רבים אשר שוכרים שירות של אחיות סיעודיות פרטיות, מתייחסים בעיקר לעצם זה שהן עובדות במהלך היום, כלומר, הם לא מתייחסים לעובדה שרצוי לגייס אותן גם לשירות לילה. אפשר להבין גם מדוע, זה דורש לא מעט התארגנות ותשומת לב מתאימה. הרי אם אנחנו משאירים את יקירנו עם מטפלת פרטית ללילה, אז היא צריכה להיות מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליה במאה אחוז מכל היבט שהוא. כמו כן אנחנו צריכים להיות מסוגלים לקבל את העובדה שהשליטה על הטיפול בשעות הלילה הוא אצלה ולא אצלנו. רבים מעדיפים להשאיר את המצב כמו שהוא, כלומר, להעסיק אחות סיעודית ביום, בזמן שהם עצמם מטפלים ביקיריהם בלילה.

זה לא מצב נכון, לא לנו ולא ליקירינו. ראשית, אחיות סיעודיות פרטיות אשר עוסקות בתחום שנים רבות, מתמחות בכל מצב שהוא, גם במצבי חירום ליליים. לכן אנחנו יכולים לסמוך עליהן שאם חס וחלילה יקרה משהו, הן ידעו לטפל בו, ובמידת הצורך גם יפנו אלינו. שנית, מבחינת הקשר בין האחות למטופל ואפילו בין האחות לנו, הרי עדיף שהיא תטפל בו לא רק בשעות היום אלא גם בשעות הלילה. כך הטיפול נמשך באופן סדיר ולא נקטע באמצע. גם מבחינת האמון שלנו בה וכן של המטופל, זה חשוב שהיא זו שתהיה אחראית על הטיפול בלילה.

מבחינתנו, הרי סביר להניח שאנחנו נתקשה לטפל ביקירינו כל לילה, בהנחה סבירה שיש לנו ילדים, בית, עבודה שאנחנו צריכים להגיע אליה כל בוקר, הרי לא סביר שאנחנו גם נהיה מטפלים בלילה, במיוחד שזה לא תחום העיסוק שלנו. ייתכן בהחלט מצב שעל דברים מסוימים נצטרך עזרה של שירות אחיות ללילה. לכן עדיף לנו מראש להזמין שירות זה, ומדי בוקר להיות בקשר עם האחיות בשביל לשמוע איך עבר הלילה. במקרה ויש בעיות או עניינים שונים, אז נוכל לבקש מהן שייצרו איתנו קשר ואנחנו נגיע מיד. כמובן שלשם כך, עלינו להיות זמינים בלילה וניגשים על מנת להגיע תוך זמן קצר.

אם אתם מחפשים שירות אחיות ללילה, זה הזמן לפנות אל יקיר סיעוד. אצלנו תוכלו למצוא אחיות סיעודיות פרטיות שישמחו לעזור לכם בכל עת ובכל מצב. האחיות שלנו הן מנוסות בתחום הסיעוד, מבצעות טיפולי יום ולילה. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בהקדם, ונדאג לספק לכם את כל המידע הנדרש בנושא כולל הצעת מחיר אטרקטיבית.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

אחות פרטית לזריקות

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.