שירות אח סיעוד

לא פעם עולה ההתלבטות בקרב בני משפחה האם להזמין שירות אח סיעוד, שירות אשר במהלכו יהיה מי שיטפל בהורים 24/7 או שמא להכניס אותם לבית אבות או למקום מקצועי אחר שיכול לטפל בהם באופן מקצועי.

ההתלבטות הזאת היא לא קלה והרבה פעמים היא יכולה לקרוע את המשפחה. מצד אחד, יהיה מי שיטען, שלא ניתן להסתמך על מטפל לקשיש שיהיה איתו כל היום, מישהו שנצטרך לתת בו אמון רב והוא מצידו יכול לסכן את חייו או לנצל אותו, מצד שני יהיה מי שיטען שמבחינה כלכלית זה משתלם יותר להזמין שירות אח סיעוד, מה עוד שאסור להפקיר את ההורים, לקחת אותם מהסביבה הטבעית שלהם ולהכניס אותם לבית אבות או למקום דומה. לכך דרוש עובד סיעודי מקצועי.

מניסיוננו הרב אנחנו יכולים לומר שהפתרון הטוב ביותר הוא להעניק עזרה לקשישים בבית. זה הפתרון הטוב ביותר עבור ההורים, וכן עבור הילדים. נכון שלוקח זמן לבנות מערכת אמון עם מטפל חיצוני, אך בסופו של דבר, את אותה מערכת אמון תצטרכו לבנות גם עם עובדי בית האבות או כל מקום אחר שתחשבו להכניס לשם את ההורים שלכם. לפחות כאן, ביחד עם עובד סיעודי, השליטה תהיה אצלכם. ההורה יהיה בסביבה הטבעית שלו, שזו גם סביבה מוכרת לכם, אתם תוכלו לפקח ולשלוט על מה שנעשה בה.

יתרה מזו, מתן עזרה לקשישים בבית, היא הרבה יותר טובה לקשיש עצמו אך גם לכם. מבחינת הקשיש, מעבר לסביבה אחרת, תדרוש ממנו להסתגל ולהתרגל לסיטואציות שהוא איננו מכיר ויש לומר את האמת, יכולות להיות מאוד מדכאות, בדרך כלל בתי אבות למטופלים סיעודיים הם מקומות קשים ולא נעימים.

לא רק עבור ההורים שלכם עדיף שהם יקבלו עזרה בבית אלא גם בשבילכם זה מצב הרבה יותר טוב. לא רק בגלל שאתם יכולים לפקח ולשלוט על המצב יותר טוב, אלא גם סביר להניח שהנגישות שלכם אל הבית שלהם היא הרבה יותר נוחה מאשר לבית אבות, אשר הרבה פעמים מוגבל בשעות הביקורים, וקובע תנאים מסוימים.

כמובן שמבחינה כלכלית משתלם הרבה יותר להעסיק מטפל לקשיש מאשר לשכור חדר או דירה בבית אבות, בהנחה ואתם מעוניינים בבית אבות איכותי וטוב.

אנחנו ביקיר סיעוד, נשמח לעזור לכם. אנחנו מעניקים עזרה לקשישים בבית באמצעות שירותי אח סיעודי. מדובר על שירות של אחים ואחיות סיעודיים מהרמה הגבוהה ביותר שאפשר לצפות לו. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לספק לכם עוד מידע בנושא.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מטפלות סיעודיות

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.