ייעוץ והשמה לבתי אבות

במדריך לבחירת בית אבות למדנו כי ההחלטה על מעבר יקירכם לבית אבות אינה פשוטה וטומנת בחובה חששות ושאלות רבות, בנוסף לבדיקות רבות שמומלץ לבצע.
אנו ביקיר סיעוד נתרום לכם מניסיוננו ונסייע לכם בקבלת ההחלטה באמצעות שירותי הייעוץ וההשמה לבתי אבות: נבחן יחד את צרכיו של יקירכם, נשמע מהן הציפיות שלכם ממקום המגורים החדש, נזקק לכם את המידע החשוב ביותר בתוך שלל המידע הקיים בנושא, וחשוב לא פחות – נסיר את החששות ואי הוודאות המלוות את תהליך בחירת בית האבות.

מה כוללים שירותי ההשמה והייעוץ ביקיר סיעוד?
נתחיל במפגש אישי עמכם ועם יקירכם, בו נספק לכם את כל המידע על תהליך בחירת בית האבות, נספר לכם על בתי האבות הפוטנציאליים המתאימים למאפייניו וצרכיו האישיים של יקירכם, לתקציבכם ולקריטריונים נוספים.

נשמע מכם על צרכיו הרפואיים של יקירכם, על מידת עצמאותו, נבדוק האם הוא זקוק למחלקה סיעודית, להשגחה חלקית, צמודה ועוד.

נספר לכם על היתרונות והחסרונות של כל אחד מבתי האבות הפוטנציאליים, על אופי האוכלוסייה שבו, פעילויות הפנאי והחברה המתקיימות בו ועוד.

נשמע מכם מהם הצרכים והקריטריונים החשובים לכם, למשל נגישות: האם חשובה לכם הקרבה הגיאוגרפית, עיר מסוימת בה ישהה יקירכם ועוד.

נשמע מכם על יכולתכם הכלכלית, כדי שנוכל להציע לכם מסגרות המתאימות לתקציבכם – שתוכלו לעמוד במימונן ותימנעו מתשלום על שירותים ומתקנים שאין בהם צורך.

לאחר מפגש הייעוץ הראשון, (ולאחר ששקלתם ועיבדתם את כל המידע), נקבע לכם סיורי היכרות בבתי האבות שיימצאו רלוונטיים ליקירכם ולכם. נלווה אתכם בסיורים ונתרום לכם מניסיוננו, כך שתוכלו להתעכב ולבדוק את הדברים החשובים באמת ולהתרשם מבתי האבות בזמן אמת.

לאחר שתבחרו בית אבות מסוים נסייע לכם גם בבירוקרטיה ונעזור לכם במילוי המסמכים והטפסים השונים, כל זאת על מנת שהתהליך יהיה מהיר ויעיל, עד המעבר המוצלח של יקירכם לבית האבות.

מחפשים בית אבות ליקירכם?
מומחי יקיר סיעוד ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולהעניק לכם ללא התחייבות ייעוץ אודות האפשרויות השונות העומדות בפניכם. התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם.