כל שירותי האחיות

משפחות רבות שיקירם זקוק לטיפול סיעודי מתלבטות רבות באחת ההחלטות הקשות הקשורות במצב יקירם – בחירת המטפלת הסיעודית.
רבים אינם מודעים לכך, אך תחום הסיעוד כולל גם שירות של אחיות פרטיות המהווה פיתרון הולם למגוון מצבים רפואיים ומטופלים כגון קשישים שמצב בריאותם הידרדר, חולים לאחר ניתוח, נפגעי תאונות דרכים ועוד.
אחות פרטית, כמו מטפלת סיעודית, תקל ותסייע ליקירכם במגוון פעולות ומטלות שיאפשרו לו להתנהל ולחיות בכבוד: בבישול, באכילה, בניקיון וסידור הבית, ברחצה והיגיינה, בהחלפת בגדים, ביציאה לסידורים ולקניות או סתם לפארק הקרוב כדי לשאוף אוויר צח.
בנוסף, וכאן טמון היתרון הגדול – תסייע האחות הפרטית ליקירכם במגוון פעולות רפואיות הדורשות זהירות, ניסיון ואחריות שמטפלת סיעודית רגילה אינה מוסמכת לבצע, כגון ביצוע בדיקות לחץ דם, לקיחת מדדים, מתן תרופות, זריקות ועוד.
יתרון נוסף של אחות פרטית טמון ביכולתה לתקשר ולהבין טוב יותר את הצוותים הרפואיים עמם היא משוחחת ונפגשת במהלך הטיפול ביקירכם (למשל בקופת החולים או בבית המרקחת), וגם ביכולת לעדכן אתכם בצורה מפורטת, מדויקת ומקצועית אודות מצב יקירכם.
ביקיר סיעוד נספק לכם שירותי אחיות לכל המצבים הרפואיים ולמגוון פרקי זמן, בהתאם לצורך: מספר שעות ביום, מספר ימים בשבוע או אפילו להשגחה צמודה בבית יקירכם – 24/7.
האחיות הסיעודיות שלנו מוסמכות ובעלות ניסיון עשיר, עוברות הכשרות מקצועיות ומכירות את מגוון המצבים הרפואיים, מה שמאפשר לנו להתאים ליקירכם אחות בהתאם לצרכיו ומצבו – הן מבחינת מאפיינים מקצועיים כגון סוג התמחות והן מבחינת מאפיינים אישיים כגון שפה, גיל ועוד.

אחות אישית
אחות פרטית שתסייע ליקירכם בביתו במגוון טיפולים ומצבים, באופן זמני או באופן קבוע במקרים בהם קיים צורך בהשגחה פרטית וצמודה. בנוסף, במקרים בהם נדרש אשפוז ממושך, תוכל האחות הפרטית לסייע ליקירכם גם בבית החולים, תוך שהיא משתלבת בעבודת הצוות הרפואי. ההשגחה הפרטית הצמודה על יקירכם תאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי העומס הקיים בבתי החולים הציבוריים בישראל לא יפגע ברמת הטיפול לה זוכה יקירכם ובהחלמתו.

אחות פרטית לזריקות
אחות מיומנת שתסייע ליקירכם במקרים בהם מצריך הטיפול מתן זריקות ותרופות, פעולה הנחשבת מורכבת ודורשת מיומנות, דיוק ואחריות.

אחות לילה
הטיפול בקשיש או החולה הסיעודי אינו נפסק גם בשעות הלילה והופך לקשה ומורכב אפילו עוד יותר. פעולות רבות המתבצעות בשעות היום נמשכות לעתים גם בשעות קטנות של הלילה: החל ממתן תרופות, ביצוע בדיקות, לקיחת מדדים ועד לביצוע פעולות סיעוד בסיסיות יותר.
עם כל הרצון הטוב, קשה עד כמעט בלתי אפשרי להישאר צמודים גם בלילה למיטת חוליו של המטופל הסיעודי. אחות לילה מהווה פיתרון מעולה למצבים אלה ותעניק לכם את הביטחון והשקט הנפשי כי יש מישהו שדואג לכל צורכי יקירכם גם בשעות הלילה. בנוסף, אחות לילה תאפשר לכם להתעדכן בזמן אמת גם בלילה בכל שינוי במצב יקירכם.

אחות לאחר ניתוח
מנותחים רבים נדרשים לא פעם להתאשפז בבית החולים לאחר הניתוח, לפרקי זמן שונים ולמגוון מטרות: התאוששות מההליך הניתוחי, החלפת תחבושות, מתן זריקות, לקיחת בדיקות למעבדה ועוד, פעולות שרק אחות מוסמכת רשאית לבצע.
אחות פרטית לאחר ניתוח תקל על יקירכם, תשהה לצד מיטתו ותבצע את הפעולות הרבות הכרוכות בהחלמתו. כך תוכלו להיות בטוחים כי העומס בבית החולים אינו פוגם בהחלמת יקירכם ושהוא נהנה מאחות מקצועית ומסורה, ולא פחות חשוב – זמינה.

כדאי לדעת!
ייתכן ויקירכם זכאי להחזר בגין שירותי אחות פרטית. במקרים מסוימים (למשל באשפוז לאחר ניתוח) זכאים בעלי ביטוחים פרטיים ו/או ביטוחים משלימים של קופות החולים לקבל החזר בגין שירותי אחות פרטית. לקבלת מידע נוסף בנושא היכנסו לאתרי קופות החולים וחברות הביטוח או התקשרו לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם אחד מנציגינו.

יקירכם זקוק לטיפול סיעודי?
אחות פרטית תעניק לו טיפול רפואי צמוד, מסור ומיומן ותסייע לו במגוון פעולות שמטפלת סיעודית אינה מוסמכת לבצע. אתם תיהנו משקט נפשי ומעדכון רציף ומקצועי אודות מצבו הרפואי של יקירכם.

נשמח לעמוד לרשותכם ולהתאים ליקירכם את הטיפול הטוב ביותר. התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם.